بهترین روش خرید بلیط تایلند

 کشور تایلند با توجه به پیشرفت چشمگیری که در سالیان اخیر در صنعت گردشگری داشته است، یکی از اولین انتخاب های گردشگران برای تجربه ی یک سفر خارجی است. اینکه چرا مسافران تایلند را برای سفر و وقت گذراندن انتخاب می کنند به امکانات تفریحی و فرهنگ غنی این کشور مربوط می شود. کشور تایلند سال هاست سرمایه گذاری بسیار زیادی روی صنعت گردشگری می کند و سعی کرده تا با آماده سازی زیر ساخت ها برای مسافران، آن ها را ترغیب کند تا هر چه بیشتر به این کشور سفر کنند.

اما برای سفر به این کشور چند راه مختلف وجود دارد. روش اول این است که شما به صورت شخصی برای سفر به این کشور اقدام کنید. یعنی بعد از اخذ ویزا، اقدام به هماهنگی با هتل کرده و سپس با خرید بلیط هواپیما به فرودگاه مراجعه کنید و سفر هیجان انگیز خود را شروع کنید. اما قطعا در این روش سفر، شما با چالش های فراوانی روبرو خواهید بود. فرض کنید شما قصد سفر به جزیره فی فی را دارید. آیا شناخت کافی از این جزیره را دارید؟ آیا آشنایی لازم برای گشت و گزار در این جزیره را دارید؟ آیا با زبان کشور تایلند آشنا هستید؟ قطعا خیر. بنابراین این بهترین راه برای شما نیست.

خرید آنلاین بلیط تایلند

یکی از روش های متداول برای خرید بلیط تایلند و سفر به این کشور، استفاده از سایت ها و اپلیکیشن های آنلاین هستند که بلیط این کشور ها را به صورت آنلاین به فروش می رسانند. با افزایش درخواست ها برای سفر به تایلند، طبیعتا شرکت هایی که در زمینه فروش خدمات پروازی به مقصد تایلند فعالیت می کنند نیز هر روز بیشتر می شود. اما آیا همه ی این آژانس ها بلیط ها را با قیمت یکسان به فروش می رسانند؟

نکته ای که هنگام خرید آنلاین بلیط به مقصد کشور تایلند باید به آن توجه کنید این است که بسیاری از این آژانس ها واسطه هستند و با خرید و یا رزرو بلیط از آژانس های دسته اول آن ها را با قیمت بیشتری در اختیار شما می گذارند. پس اگر قصد دارید از این روش برای تهیه بلیط تایلند و سفر به این کشور اقدام کنید، حتما از قبل آژانس هایی که به صورت مستقیم و بدون واسطه عامل فروش بلیط های هواپیمایی هستند را شناسایی کنید و سعی کنید که حتما از این شرکت ها خرید کنید.

خرید تور سفر به تایلند

یکی از مرسوم ترین روش هایی که گردگشران کشور ایران ترجیح می دهند برای سفر به تایلند تجربه کنند، خرید پکیج ها از آژانس های برگزار کننده تور تایلند است. این یکی از بهترین گزینه ها برای تجربه ی یک سفر خوب به این کشور است. برای مثال شما با خرید تور ترکیبی کرابی می توانید به چندین شهر و جزیره زیبا در کشور تایلند سفر کنید، بدون اینکه دغدغه ی هماهنگی هتل، به دست آوردن بلیط، بلد نبودن زبان و نداشتن لیدر باشید.

فراموش نکنید که با توجه به اینکه نرخ سفر های خارجی و اقامت در هتل های آن ها به صورت دلاری محسابه می شود، شما آن قدری فرصت ندارید که هم دغدغه ی هماهنگی های ملزومات سفر را داشته باشید و هم بتوانید از سفر خود لذت ببرید. به خصوص وقتی به کشوری مثل تایلند سفر می کنید، آنقدر با جاذبه های طبیعی و زیبایی های شگفت انگیز روبرو خواهید شد که قطعا روز های اقامت شما در این کشور به چشم بر هم زدنی به اتمام می رسد.

 

مجری مستقیم تور های تایلند

جالب است بدانید که در تور های تایلند هم بعی از آژانس ها هستند که به عنوان واسطه هستند. این آژانس ها پکیج های آژانس های دیگر را خریداری می کنند و با درصدی بالاتر به مشتریان ارائه می کنند. اگر می خواهید سفر شما با کیفیت بیشتر و قیمت مناسب تری انجام شود، به آژانسی مراجعه کنید که مجری مستقیم تور های تایلند باشد. این آژانس ها به صورت تخصصی این تور ها را برگزار می کنند و در طول سفر خدماتی به شما ارائه می دهند که آژانس های معمولی توانایی ارائه این خدمات را ندارند.

این آژانس ها یک سری تور های وی آی پی نیز دارند که کمی با تور های معمولی متفاوت است. تور های وی آی پی، تور هایی هستند که در آن ها گرید هتل ها، وسیله نقلیه ای که با آن ترانسفر می شوید و همچنین لیدر هایی که در اختیار دارید متفاوت است. ضمن اینکه در این سفر ها معمولا برنامه ریزی سفر طبق میل و خواسته شما می باشد. اما در تور های معمولی لیدر ها و ترانسفر ها به صورت گروهی هستند.

Comments